Amazon Web Hizmetleri Danışmanlığına
Neden İhtiyacınız Var?

Amazon Web Hizmetleri

Özellikle Amazon’da yüksek sonuçlarını ve başarılarını kanıtlanmış, deneyimli Amazon uzmanıyla çalışırsanız daha fazla zamandan ve kaynaktan tasarruf etmeniz kaçınılmaz olacaktır.


Hesabınızı yükseltmek için çok sayıda pazarlama çözümü olduğundan, Amazon hesap yönetiminin zor olması şaşırtıcı değildir.
Amazon uzmanları, satışlarınızı artırmak, uygun maliyetli bir strateji oluşturmak ve yönetmek için gerekli bilgiye sahiptirler.
Amazon Web Hizmetleri, siz ve işletmeniz için faydalı olacaktır, fakat tüm bu sürece hakim olmalısınız.

Her Adımda Uzman Desteği

Örneğin Amazon satıcıları arasındaki yüksek rekabette, eksik bir satış stratejisi kârlı sonuçlar vermeyecektir.
Halbuki ihtiyacınız olan şey, hedeflerinize tam olarak uyan net bir yaklaşımdır.
Daha sonraki süreç kârınızı artırmak için izlenmesi ve optimize edilmesi gereken bir aşama.
Danışmanlık

Daha düşük ACOS ve yüksek yatırım getirisi için faaliyetleri günlük olarak izlemek ve süreçleri ve kampanyaları optimize etmek için özellikle bir hesap yöneticisine ihtiyaç vardır.
Bu, hesabınızı yönetmeye, tüm kurallara uyduğunuzdan ve kâr ettiğinizden emin olan bir uzmana sahip olmaktır.
Kısacası hesap yönetimi, Amazon hesabınızı en iyi durumda tutar.

Marka Yönetimi

Amazon marka yönetimimiz, işletmenizin ve iletmesini istediğiniz değerlerin eksiksiz bir şekilde incelenmesiyle başlar. Güçlü yönlerinizi öğreneceğiz, marka araştırması ve analizi yoluyla rakiplerinizden sıyrılmanıza yardımcı olacağız.
Amazon hesap yöneticiniz daha sonra bu verilerle Amazon satış stratejinizi geliştirecek ve çevrimiçi varlığınızı ve marka bilinirliğinizi geliştirmek için itibar yönetimi araçlarını kullanacaktır.


FBA Danışmanlığı

Amazon Web Hizmetleri danışmanlarımız, FBA programıyla çalışmanın kârlı olup olmadığını anlamak için verilerinizi inceler. Fakat bu yeterli olmayacaktır. Ne var ki FBA, hesabınızdaki cezaları veya askıya almaları önlemek için işlemlerinize ekstra dikkat etmenizi ister. FBA uzmanı yanınızdayken, daha başarılı satışlar elde etmenin en iyi yolunu bulduğunuzdan emin olursunuz.