Frida Kahlo

Danışmanlık Hizmetleri

1. Paket

E-TİCARET DANIŞMANLIK

  • 8 Saat Online Danışmanlık
  • 4 Ardışık Gün
  • Çevrimiçi ve/veya çevrimdışı olarak birden fazla mağaza, envanter ve bir katalog çalıştırın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

2. Paket

AMAZON WEB DANIŞMANLIK

  • 10 Saat Online Danışmanlık
  • 5 Ardışık Gün
  • Her hafta, çözülmesi gereken uygulamalı görevler ve zorluklar olacak. Özetle yetkinliğinizi geliştirmek için işinizle bütünleşmek üzere tasarlanmıştır.
Daha Fazla Bilgi Edinin

3. Paket

MARKA YARATMA VE DİJİTAL PROJELER

  • 6 Saat Online Danışmanlık
  • 3 Ardışık Gün
  • Başarılı bir dijital pazarlama stratejisi tasarlamak, uygulamak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz kanıtlanmış çerçeveleri ve temel araçları öğrenin.
Daha Fazla Bilgi Edinin

İŞİNİZİ BÜYÜTMEKTEN BİR ADIM UZAKTASINIZ.


Amaca yönelik tasarım

Harika tasarıma sahip olunması hoş bir şey değildir ama farklılaştırıcı ve rekabet avantajıdır. Böylece temel anlamını bulmak için markanızla yakın bir şekilde çalışıyoruz ve bunu, ambalajınız, web siteniz veya kampanyanız olsun, yaptığınız her şeyde pişiriyoruz.

Danışmanlık

Esnek bir ekip

Biz küçük, birbirine bağlı bir ekibiz. Hatta eldeki özete etkili bir şekilde uyum sağlayabilmek için kasıtlı olarak çevik kalıyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin bürokratik bir aracılar zinciri aracılığıyla değil, markalarıyla çalışan tasarımcılarla doğrudan çalışmalarını önemsiyoruz.

Danışmanlık

İşbirliği anahtardır

Özetl1e her müşterinin farklı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sizi, vizyonunuzu ve zorluklarınızı tanımak için zaman ayırıyoruz. En fazla değeri elde etmek için her projeye kişisel ve işbirlikçi bir yaklaşım getiriyoruz.

Danışmanlık

Sürekli değişen dijital dünyaya nasıl ayak uyduracağınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Danışmanlık

Merak Ettikleriniz

Hayır, bağımsız bir pazarlama ve e-ticaret danışmanıyım. Genel e-ticaret danışmanlığı ve marka ve iletişim  stratejisi konusunda yardımcı olabilirim ve uygulamanın mantıklı bir şekilde yönlendirilmesine yardımcı olabilirim. Ne zaman uygun olup olmadığım hakkında daha fazla bilgi için takvime bakmayı unutmayın.

Seanslar online ya da yüzyüze olabilir. Yüzyüze tercih eden danışanlarımızın Bursa ofisime gelmeleri gerekmektedir.

Seanslar kişinin ihtiyaçlarına göre ve alınan danışmanlığa göre değişmektedir. Ancak minimum 6 saat olmasını öngörüyoruz.

Fatura almanız mümkün.

Her proje farklıdır, bu nedenle bütçenize ve ihtiyaçlarınıza hitap ediyoruz. Bütçeniz dahilinde projeden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için proje fiyatını kabul etmeden önce önerilerimizi her zaman sizinle paylaşacağız.

Fiyatlandırmam işin kapsamına bağlıdır. Hızım ve pratikliklere odaklanmam beni diğerlerinden ayırıyor, bu yüzden işleri yavaşlatan gereksiz süreçleri ve belgeleri azaltacağımdan emin olabilirsiniz. Kovalamayı keserek ve sonuç için en değerli olana odaklanarak, danışmanlık maliyetlerini düşük tutabilecek ve iyi bir yatırım getirisi elde edebileceksiniz.

Neye ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz?
Danışmanlık hizmetleri dahilinde sürekli değişen dijital dünyaya nasıl ayak uyduracağınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Değişimi mümkün kılmaya, sürdürmeye ve iyileştirmeye odaklanıyoruz.