İŞİNİZİ BÜYÜTMEK İÇİN
GEREKLİ TECRÜBEMİZ VE ENERJİMİZ VAR

Marka Oluşturma

Özünde basit ama yaklaşımlarında esnek, anlamlı markalar yaratıyoruz.

Marka oluşturma sürecinde, stratejiyi etkili tasarımla birleştirerek, etki yaratan benzersiz markalar geliştirmenize yardımcı oluyoruz.


Markanız bir hikaye anlatır. Marka oluşturma sadece bir logo değil; görsel tasarımın, konuşma dilinin, hatta eylemlerin bir karışımıdır ve hepsi bir araya gelerek hedef kitlenizin zihninde markanızın değerleri ve kişiliği hakkında tutarlı bir fikir oluşturur. Peki markanızın doğru hikayeyi anlattığından nasıl emin olacaksınız? Sıfırdan başlayarak veya yeniden markalaşma olsun, iyi düşünülmüş bir marka stratejisi, kalıcı bir izlenim bırakmak isteyen her işletme için temel taşıdır.

Sizinle ilgili her şeyi, sizi neyin harekete geçirdiğini ve sizi benzersiz kılanın yanı sıra pazarınız, tüketicileriniz ve rakipleriniz hakkında her şeyi öğrenmek için kendimizi dünyanıza dalıyoruz. Ardından, neyle ilgili olduğunuzu iletmek markanızın tasarımına düşer. Harika bir marka kimliği her zaman temel değerlerinizle tutarlıdır ancak farklı durumlara uyum sağlayabilecek kadar esnektir. Bunu doğru yapın ve insanların hatırlayacağı harika bir hikaye anlatma yolundasınız.

Markalaşma

Marka stratejisi nedir ve neden önemlidir?

İyi bir marka stratejisi, markanıza amaç ve yön verdiği için herhangi bir tasarımdan önce gelir. Stratejiniz, hedef kitlenizde güven oluşturabilmeniz için ses tonunuzun, marka değerlerinizin ve tasarımınızın uyumlu olmasını sağlar.

Bir marka oluşturma projesinin çıktıları nelerdir?

Bir marka strateji belgesi
Ses tonu
Logo
Tipografi
Renk paleti
Grafik dili (markanıza bağlı olarak Desen, İllüstrasyon, Fotoğraf stili vb.)
ve son olarak markanızı yolunda tutmak için bir marka yönergesi.